T u r k C o c u k
TurkCocuk Paylaşım Ve Eğlence Forumu
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen giriş yapın,yada üye olun.
İyi forumlar
T u r k C o c u k
TurkCocuk Paylaşım Ve Eğlence Forumu
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen giriş yapın,yada üye olun.
İyi forumlar
T u r k C o c u k
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  KurucularKurucular  Kayıt OlKayıt Ol  Dost SitelerimizDost Sitelerimiz  İletisimİletisim  Giriş yapGiriş yap  

İşte size hikayemin birinci bölümü!!!

2 posters
YazarMesaj
Billie Jean
Grup Süper Moderatör

Grup Süper Moderatör
Billie Jean

Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 114
<b> Yaş </b> Yaş : 26
<b> Lakap </b> Lakap : Çakma Rihanna-Michael Jackson Kız Versiyonu
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 14/06/09
<b> Rep gücü </b> Rep gücü : 5

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

İşte size hikayemin birinci bölümü!!! Empty
MesajKonu: İşte size hikayemin birinci bölümü!!!   İşte size hikayemin birinci bölümü!!! EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 11:03 am

Benim yazmış olduğum hikayenin birinci bölümü umarım beğenirsiniz!!!

Yılsonu Balom

‘Anne bu o kadar güzel değil’ dedim. Bana dönerek ‘Artık bir şey beğen yoksa spor ayakkabılarınla gidersin’ dedi homurdanarak.Ben ise hiçbir şey beğenmiyordum.Bana göre
değildi bunlar . Yıl sonu balosu , kavalyeler,balonlar,ağır yemekler, dans…
Satıcı kadın bana başka bir ayakkabı verdi.Platform topuk bir ayakkabı.Beğenmiş gibi yaptım.
Annem çok beğenmişti onu kıramadım.Annem baloda saçlarıma nasıl yaptıracağımı sordu.
İlgilenmediğim için kesin bir cevap veremesemde o anda bir şeyler geveledim.Eve geldiğimizde teyzem bize gelmişti ve balom hakkında konuşuyordu.Bir yandan oje sürüyor bir yandanda bana laf yetiştiriyordu.Ne derse evet cevabını veriyordum ki teyzemi susturmanın tek yolu buydu.Ertesi sabah okula gittim yılsonu balosu için seçmeler vardı.
Henüz ne oluğunu bilmeden herkes benim katılmamı istedi.Afişin üstünde aynen şunlar yazıyordu;
SESİNE GÜVENEN VARSA YILSONU BALOSUNDA ŞARKI SÖYLEMEK İÇİN SEÇMELERE KATILABİLİR !!!
SEÇMELERİN YAPILACAĞI YER:
ÇOK AMAÇLI SALON…

En yakın arkadaşım Mady’e dönerek ‘Bak biliyorsun sesimi hiç ama hiç beğenmiyorum, kendimi böyle şeylere harcıyamam daha önemli şeyler var ‘dedim.Bana dönerek’Senin gerçekten sorunun var bu kadar güzel bir yeteneği kullanamıyorsun’ dedi biraz asık suratla.
‘Bak hiç kızma ama biliyorsun böyle şeyler bana göre değil’ dedim homurdanarak.
Sınıfa gitmek için yol alırken sınıf başkanı olduğumun farkına vardım.Ne gariptir bu duyguyu ilk defa yaşıyordum ve aşık olduğum kahramanıma bugün rezil olacaktım.Onu seven , peşinden koşan kızları anlayamıyordum.O seni sevmiyorsa neden peşinden koşayım ki.
Kendi kendime gevelenirken ona çarptığımı fark ettim ve bi anda kendimi onun kollarında buldum.Öyle saçma ve düzensiz bir duyguydu ki bu lanet olası şu aşkı içimden atamıyordum.
Ama o çok garipti.Cennetten yeryüzüne kopup gelmiş taze bir elmaydı sanki.
Cennettin yasak elmasıydı o benim için…Ulaşamayacağım birinci neden.
Kapıyı hızılca açarak Bay Tonner girdi içeri.Yoklamayı verip yerime oturdum.
Gine rutin derslerdi…Gine bilindik konular tek bir farktı biraz daha zorlaşıyordu
Hayatımla birlikte…

'

King Of PoP : Michael Jackson!!!
enJoy
Administratör

Administratör
enJoy

Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 955
<b> Yaş </b> Yaş : 1521
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 10/01/09
<b>Sosyal Rütbe</b> Sosyal Rütbe : Grafiker
<b> Rep gücü </b> Rep gücü : 20

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

İşte size hikayemin birinci bölümü!!! Empty
MesajKonu: Geri: İşte size hikayemin birinci bölümü!!!   İşte size hikayemin birinci bölümü!!! EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 11:10 am

Harika olmus bence.. Bay Tonner kim acaba.. :P
http://turkcocuk.yetkinforum.com

İşte size hikayemin birinci bölümü!!!
1 sayfadaki 1 sayfası