T u r k C o c u k
TurkCocuk Paylaşım Ve Eğlence Forumu
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen giriş yapın,yada üye olun.
İyi forumlar
T u r k C o c u k
TurkCocuk Paylaşım Ve Eğlence Forumu
Daha kaliteli bir hizmet için lütfen giriş yapın,yada üye olun.
İyi forumlar
T u r k C o c u k
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KurucularKurucular  Kayıt OlKayıt Ol  Dost SitelerimizDost Sitelerimiz  İletisimİletisim  Giriş yapGiriş yap  

MirandaC'ın Günlüğü

3 posters
YazarMesaj
enJoy
Administratör

Administratör
enJoy

Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 955
<b> Yaş </b> Yaş : 1524
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 10/01/09
<b>Sosyal Rütbe</b> Sosyal Rütbe : Grafiker
<b> Rep gücü </b> Rep gücü : 20

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

MirandaC'ın Günlüğü Empty
MesajKonu: MirandaC'ın Günlüğü   MirandaC'ın Günlüğü EmptyPtsi Nis. 20, 2009 5:53 pm

MirandaC adlı üyenin günlüğü açılmıştır.... MirandaC'ın Günlüğü 369435
http://turkcocuk.yetkinforum.com
MirandaC
Grup Süper Moderatör

Grup Süper Moderatör
MirandaC

Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 62
<b> Yaş </b> Yaş : 25
<b> Nerden </b> Nerden : Evden
<b> Lakap </b> Lakap : Sünqer - süsLü :)
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 19/04/09
<b>Sosyal Rütbe</b> Sosyal Rütbe : Robert Kolik :)
<b> Rep gücü </b> Rep gücü : 0

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

MesajKonu: Geri: MirandaC'ın Günlüğü   MirandaC'ın Günlüğü EmptySalı Nis. 21, 2009 12:57 pm

Slm günlük ;
Pööööf ! Çok yoruldum ya...Cuma günü okula 9'da gittim çekimlerim vardı...Cumartesi 9'da dershaneyue gittim.Pazar 9'da deshaneye gittim.Pazartesi 9'da okula gittim dans çalışmamız vardı saat 1'e kadar...Bu günde 8:30'da okula gittim dans çalışması için...Yine 1'de geldim...Halbuki sabahçı değilim okula öğlen gidiyorum ama 23 nisana çalışırken bir gün ölücez... MirandaC'ın Günlüğü 248311 MirandaC'ın Günlüğü 296934 Neyse şimdi tıkınıcam...Güle güle jınım MirandaC'ın Günlüğü 5082 [i]
Ha unuttum bide herkes saç baş birbirine girdi... MirandaC'ın Günlüğü 415596 Berre denen kazma sayesinde...Nyese hadi ben tıkınıyım baaaaaay MirandaC'ın Günlüğü 459161 MirandaC'ın Günlüğü 688872 MirandaC'ın Günlüğü 669398
MirandaC
Grup Süper Moderatör

Grup Süper Moderatör
MirandaC

Kadın

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

MesajKonu: Geri: MirandaC'ın Günlüğü   MirandaC'ın Günlüğü EmptyÇarş. Nis. 22, 2009 9:00 pm

Selam Günlüüüüük !
Bu gün yine çok yorucuydu...Yarın için çok heycanlıyımmmmmm ! Çünkü yarın hemoyun grubu hem dans grubu hem de yürüyüş grubundayım...En çok görev alan kişiler arasındayım Yupppiiiiii ! Sabah 8:30 da gidicez...10 da gösteriler başlıcak 11 de bitçek diyolar...BENDE YEDİİİİİİİM..! Hiç 1 saat sürermi ?
Günün anlam ve önemi . andımız , istiklal marşı , şiirler , hikayeler , destanlar , resmi geçitten yürüyüş (ben bu grupta varım) , bursa kız lisesinin bando takımı , varoluş grubunun gösterisi....(onlar çok güzel MirandaC'ın Günlüğü 857168) ... sevgi çiçekleri grubunun dansı....engelli vatandanşlarımızın gösterisi...(bunları hep alkışlaıdk provada ! MirandaC'ın Günlüğü 49144 MirandaC'ın Günlüğü 971714 ) sonra bizim gösterimiz...ardından ağ toplama...ponpon kızların gösterisi...istiklal marşı , saygıı duruşu , bursa kız lisesinin bando takımı (yine)....bunlar hiç 1 saat sürermi allah bilir saat 3te evde oluruz neyse yoruldum...hadi bayyy
Power Flower
Administratör

Administratör
Power Flower

Kadın
<b> Mesaj Sayısı </b> Mesaj Sayısı : 894
<b> Yaş </b> Yaş : 27
<b> Kayıt tarihi </b> Kayıt tarihi : 10/01/09
<b> Rep gücü </b> Rep gücü : 2

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

MesajKonu: Geri: MirandaC'ın Günlüğü   MirandaC'ın Günlüğü EmptyPaz Nis. 26, 2009 11:42 am

Oo cnm günün çok yoğun geçmiş :)
MirandaC
Grup Süper Moderatör

Grup Süper Moderatör
MirandaC

Kadın

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

MesajKonu: Geri: MirandaC'ın Günlüğü   MirandaC'ın Günlüğü EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 10:27 pm

Biraz öyle oldu MirandaC'ın Günlüğü 498450

Ayy Günlüüük ;
ÇAtlıyodum ha...Başımdan geçenleri dinlerken sakın uyumayın ha ! MirandaC'ın Günlüğü 296934 Ben geçen pazartesi okul kütüphanesinde nöbeyçiydim.Akşam çok yoruldum.Ondan giremedim.Salı günü ingilizce sosyal sınavı vardı.Ve ödev çoktu ondan giremedim.Ki zaten pazartesi akşamı msnim maalesef bozuldu.İstesemde giremedim.Çarşamba günü deneme sınavımız vardı.Tabii , hayli yorgun olarak geldim.Msn de bozuktu açamadım.Çarşamba gecesi 12:30'da evden dışarı çıktın , çünkü çanakkale gezimiz vardı okul ile.Perşembe de çanakkaledeydik.Perşembe cuma cumartesi günleri orada dedemlerde kaldık.Sınıfımız döndü ama...Pazar günü akşamüstü 4'te çıktık.9'da eve vardık.(Çanakkalede bilgisayar vardı ama kullandıttırmadılar.Yani bilgisayar başında hep biri vardı MirandaC'ın Günlüğü 296934 ) 9'da eve geldik.Yemek yedim ödevlerimi yaptım , uyudum.Pazartesi günü yani bugün MirandaC'ın Günlüğü 296934 okul süper geçti MirandaC'ın Günlüğü 296934 Ama ödevlerim yığınla şu anda onların sadece yarısını yapabildim...

BURAYI ÇOO......OOOOOOOOOOOOOOOOK ama ÇOOO....................OOKK özledim MirandaC'ın Günlüğü 296934
yoruldum uyucam gülüm gülü gülü !
MirandaC
Grup Süper Moderatör

Grup Süper Moderatör
MirandaC

Kadın

Kişisel Alan
Üye Blog'u:

MesajKonu: Geri: MirandaC'ın Günlüğü   MirandaC'ın Günlüğü EmptyPerş. Şub. 04, 2010 11:41 pm

Selam günlük :) Ablamın öğrencileri yarın bize gelcek of çok heycanlıyım xD Kalbim küt küt çarpıyo :D Aynı zamanda hiç ummadığım birinden aldığım teklif beni şaşırttı :D Bu aralar nedense her gün 2 kişi telefonumu istiyo xD Olsun nasıl olsa her yöne bedava 200 sms var keyfini çıkarıyorum xD

MirandaC'ın Günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» enJoy'un GünLüğü
» ●мя.Jσηαѕ●'ın Günlüğü
» Aybish'in Günlüğü
» ?¿●[Яαρ]υηźéL●?¿'in günLüğü
» Miss. Swan in Gunlugu